Анастасія Білецька


Країна: Україна
Посада: Арт директор
Організація: Creaheart communication agency

Практик формування процесів розвитку всередині української дизайн спільноти. Місія Creaheart – допомагати формувати та просувати сталий образ “українського стилю/дизайну” в Європі/світі на зразок “скандинавського стилю”, також відокремити позицію серед Східно-європейських країн (СНД). Популяризація сучасного українського стилю мислення та української культури, сучасного дизайну, мистецтва та архітектурних робіт українців. Головний меседж – “україномовний” дизайн – “розумний”, актуальний, має свою особливість. Мета Creaheart – надавати можливість українським дизайнерам презентувати свій творчий потенціал та знаходити споживачів на Європейському ринку. Промоція україномовних дизайнерських товарів.

Реалізовані міжнародні проекти: Bologna Design Week (Design Exists 2015, Collaboration 2016), Paris Design week (Les vols («Польоти уві сні та наяву») 2016, Transformation 2017), “Ефект Хризаліди” Париж, 2017

Моє власне натхнення ховається в людях, в сучасному мистецтві, архітектурі, фотографії, науці, та звичайно в людях в дизайні, в людях які близькі за способом мислення та близькими цінностями.

Моє хоббі – шукати подібності у всіх сферах моїх інтересів – знаходити втілення однієї і тієї ж думки різними способами та інструментами, якими користуються професіонали різних сфер. Наприклад стиль мінімалізм – як від виражає себе в архітектурі, фешн дизайні та нашому повсякденному житті, в моделі поведінки тощо.
Моя ціль – знайти сенс. Або вигадати 😉

Comment

There is no comment on this post. Be the first one.

Leave a comment