free website templates

Фінансування для дизайнерів

FASHION дизайн

Фасилітатор:
Джон Голмз
Виконавчий директор
Advantage Creative

Цей воркшоп дасть змогу ознайомитись з різними видами комерційного та дольового фінансування, котрими можуть скористатися дизайнери моди та розробники товарів, дизайнери-виробники та підприємці в царині творчої активності.

В результаті участі у воркшопі учасники:
- визначать який вид фінансування є найбільш доречним для різних цілей та підприємств, і як це стосується їхнього власного бізнесу
- дізнаються про конкретні приклади як на практиці задіюються фінансові механізми
- ознайомляться з фінансовою термінологією, що використовується у комерційному кредитуванні: забезпечення кредиту, ліквідність, капітал, інвестиції бізнес-янголів, венчурний капітал

Буде пояснено деякі спеціальні терміни, що використовуються у комерційному кредитуванні, і в результаті участі у воркшопі ви отримаєте план підготовки до саме того фінансування, якого потребує ваш бізнес.

Цільова аудиторія:
Всі, кому цікаво, як розвинути задум продукту в потенційну бізнес-концепцію з точки зору проектувального мислення.

Про Джона Голмза
Джон Гоумз має за плечима понад 20-річний досвід управління креативними бізнесами, зокрема театрами, концертними залами, центрами мистецтв, фестивалями та музеями. Завдяки досвіду роботи в якості головного виконавчого директора в декількох маркетингових агенціях Джон набув також цінних навичок стратегічного маркетингу.

Джон приєднався до фонду Advantage Creative у 2014 році, де він використовує свій досвід і знання, щоб допомагати креативним підприємцям розпочинати діяльність та розвивати свій бізнес. За п’ять років роботи Advantage Creative проінвестували більше 5.5 млн фунтів у понад 55 креативних бізнесів та стартапів.

У Advantage Creative Джон виступає в якості бізнес-ментора для широкого кола творчих стартапів, він координує проекти творчих інкубаторів та підтримує підприємців у царині творчої активності у визначенні та отриманні необхідного фінансування для свого бізнесу.

Кваліфікація Джона включає в себе ступінь бакалавра (диплом з відзнакою) з англійської мови та літератури, свідоцтво про післядипломну освіту в галузі бізнес-наставництва та відзнаку магістра бізнесу Кінгстонського університету. Він є позаштатним науковим співробітником у Стаффордширському університеті та науковим співробітником RSA (Королівське товариство сприяння мистецтвам, виробництву та комерції).


Mobirise

Джон Голмз
Виконавчий директор
Advantage CreativeІнші воркшопи

Mobirise

ДНК фешн-бренду

З чого почати при заснуванні нового фешн-бренду? Процес є дорогим та вимагає часу, ви спочатку витрачаєте, а заробляєте потім. В той же час міжнародна фешн індустрія є висококонкурентною галуззю, де щороку з’являються нові бренди, які досягають успіху. Що значить, що можливості входу у фешн індустрію є, але ви маєте бути розумними, поінформованими, мати бажання співпрацювати та бути незвичайними.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ >

Контакти

Адреса

16, вулиця Шота Руставелі, Львів, Львівська область, 79000


Контакти 

Контактна особа
Амалія Юсуфова

менеджер проектів креативної економіки
+38 067 509 41 29
ai@ppv.net.ua  

з організаційних питань
в день події
Ілля Мазурок

+38 068 399 47 00
im@ppv.net.ua